O nas

Firma Damar z siedzibą w Mysłowicach działa na rynku złomowym od kilkunastu lat, świadcząc swoim Klientom kompleksowe usługi z tego zakresu. Na co dzień zajmujemy się skupem złomu i złomowaniem pojazdów mechanicznych, ale są to tylko niektóre z naszych usług. Prowadzimy też skup, sprzedaż oraz wymianę samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz skuterów i motocykli. Nasza oferta obejmuje również skup katalizatorów samochodowych różnych marek oraz sprzedaż używanych auto części. A wszystko to w bardzo atrakcyjnych cenach.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Auto złom Damar skupuje hurtowo i detalicznie wszelkiego rodzaju surowce wtórne. Ciągle poszerzamy swój asortyment, czyniąc naszą ofertę coraz bardziej atrakcyjną dla Klientów. Pomagamy kierowcom pozyskać oryginalne auto części, które usprawnią ich samochody, a właścicielom samochodów, które nie nadają się do dalszego użytkowania, ułatwiamy pozbycie się problemu poprzez zezłomowanie pojazdu. Na złom można przeznaczyć także inne materiały zalegające na terenach zakładów przemysłowych, podwórkach, a nawet w domach. Skupujemy m.in.:

  • złom stalowy i żeliwny
  • metale kolorowe
  • aluminium
  • węgliki i widie
  • makulaturę

Skup złomu Damar zajmuje się także rozbiórką konstrukcji metalowych. Dodatkowo, w przypadku większej ilości towaru – i to nie tylko tego pozostałego po rozbiórce – oferujemy dojazd do Klienta i samodzielne załadowanie złomu na nasz środek transportu. Wszelkie formalności dopełniane są na miejscu, a zatem sprzedający może wzbogacić się i jednocześnie pozbyć problemu bez wychodzenia z domu. W przypadku sprzedaży samochodu lub innego pojazdu mechanicznego na złom, pracownicy naszego autoszrotu wystawiają wszelkie niezbędne zaświadczenia.

about
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Posiadamy wszystkie wymagane pozwolenia na zbieranie i transport odpadów oraz na złomowanie każdego rodzaju pojazdów. Wystawiamy też karty przekazania odpadów. Pracownicy skupu złomu Damar cenią sobie rzetelność, uczciwość oraz profesjonalizm i za to samo cenią nas Klienci. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie – tak by obie strony były zadowolone z transakcji. Dzięki temu mamy pewność, że Klient do nas wróci, zwłaszcza, że obszerny zakres usług sprawia, iż każdy może odwiedzić nasz autoszrot wielokrotnie, nie tylko po to, aby coś sprzedać, ale również, żeby coś kupić.

Działamy kompleksowo, dlatego nasza oferta obejmuje także inne usługi powiązane ze skupem złomu i szrotu oraz sprzedażą samochodów i auto części. Damar dysponuje w pełni profesjonalnym sprzętem i wykwalifikowanym zespołem, dlatego na co dzień dostarcza swoim Klientom także usługi z zakresu:

  • ważenia
  • transportu
  • przeładunku towarów
  • pomocy drogowej 24h

Choć nasz auto złom mieści się w Mysłowicach, obsługujemy również Klientów z pobliskich miast, m.in. z Sosnowca, Jaworzna, Tychów i Katowic. Każdy, kto chce uzyskać więcej informacji może skontaktować się z naszym konsultantem dostępnym pod numerem 507 664 382 lub odwiedzić siedzibę firmy Damar przy ulicy Świerczyny 54 i na własne oczy przekonać się co mamy do zaoferowania.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart