Tychy – gdzie znaleźć sprawdzony skup złomu?

Skup złomu Damar to zespół profesjonalistów, który oprócz „kolekcjonowania” starych, zużytych materiałów wie, jak ważny dla naszego środowiska naturalnego jest recykling surowców wtórnych. W trosce o zminimalizowanie zanieczyszczeń, będących w ostatnich latach jednym z najpoważniejszych problemów globalnych, wszelkie zużyte surowce, które trafiają do naszego skupu złomu w Mysłowicach, poddajemy starannej selekcji i przetwarzamy. Mamy nadzieję, że taka postawa stanowi gwarancję lepszego jutra i poprawy warunków na Ziemi dla przyszłych pokoleń. Taktujemy to jak swego rodzaju misję i jesteśmy wdzięczni naszym Klientom, że decydują się oddać złom do skupu, zamiast pozwalać mu zalegać na podwórkach, w zakładach pracy i tym podobnych.

Recykling surowców wtórnych pozwala uniknąć nadmiernej ilości odpadów w najbliższym otoczeniu, a co za tym idzie – na całej planecie. Dla większości złom, to po prostu zużyty towar, który do niczego się już nie nadaje. I tak jest w rzeczywistości – w momencie, w którym mamy do czynienia ze starym, zardzewiałym samochodem, konstrukcją, która chyli się ku upadkowi, a nawet aluminiowymi puszkami, zalegającymi na śmietnikach, patrzymy na nie i nie widzimy w nich żadnego potencjału. Jednak złom, to wszelkiego rodzaju surowce wtórne, które nadają się jeszcze do wykorzystania w procesie recyklingu, a zatem zostają przetworzone i zyskują nowe życie. Dzięki temu mogą nam służyć przez kolejne lata.

Jeśli zastanawiacie się, co właściwie powinniście lub możecie sprzedać w skupie złomu Damar, wystarczy, że rozejrzycie się dookoła. Być może są w Waszym otoczeniu jakieś wyroby metalowe nie nadające się do użytku, stare kable, elementy konstrukcji, które zostały po rozbiórce lub odpady komunalne. Nieważne w jakich ilościach! Jeśli sami nie jesteście w stanie przyjechać do naszego skupu złomu w Mysłowicach, wystarczy zadzwonić i podać adres, a nasi fachowcy przyjadą po zalegający u Was towar. Wycena z korzyścią dla Klienta to nasz standard. Staramy się, by każda transakcja była zadowalająca dla obu stron.

Obsługujemy Klientów z Mysłowic, ale nie tylko. Skup złomu Damar działa również w Tychach i sąsiednich miastach na Śląsku. Dobra lokalizacja i konkurencyjne ceny, pozwalają nam nawiązywać biznesowe relacje z wieloma mieszkańcami Górnego Śląska. Tychy to jedno z tych miast, w których pracownicy ze skupu złomu Damar bywają dość często i to nie tylko wtedy, gdy w grę wchodzi sprzedaż surowców wtórnych, ale także złomowanie lub sprzedaż samochodu.

Skup złomu Tychy – co możecie sprzedać w firmie Damar?

Sprzedaż złomu nie tylko pozytywnie wpływa na nasze środowisko, ale także na zawartość portfela tych, którzy decydują się to zrobić. Te od dawna zalegające i nikomu niepotrzebne śmieci, mogą okazać się jeszcze przydatne, jeśli zostaną poddane recyklingowi. To jednak odpowiedzialność skupu złomu. Zadaniem naszych Klientów jest wyłącznie przekazanie towaru w ręce pracowników firmy Damar, aby oni zajęli się resztą. Najczęściej do naszego skupu złomu w Mysłowicach trafiają surowce wtórne, takie jak:

  • mosiądz
  • stal
  • aluminium
  • żeliwo
  • mosiądz
  • miedź
  • węgliki
  • ołów
  • makulatura

Każdy towar, jaki trafi do skupu złomu Damar, zostanie wyceniony przez nas indywidualnie. Jeśli ktoś sam nie może przyjechać do naszej siedziby w Mysłowicach lub nie pozwala na to waga i ilość danego tworzywa, wystarczy się z nami skontaktować, a nasi pracownicy przyjadą pod wskazany adres i wszystko zostanie załatwione od ręki. Dotyczy to nie tylko Klientów z Mysłowic, ale także z okolicznych miast. Skup złomu Damar działa również na terenie Tychów i innych miejscowości na Śląsku. Zwłaszcza, że poza skupowaniem złomu, zajmujemy się także złomowaniem, kupnem, sprzedażą i wymianą samochodów. Działamy kompleksowo!

Damar to nie tylko skup złomu. To także auto szrot i auto skup. Staramy się zapewnić naszym Klientom jak najlepsze usługi, świadcząc szerokie rozwiązania z zakresu branży samochodowej i oczywiście – złomowania. Stale się rozwijamy, z roku na rok powiększając swój asortyment i tym samym jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw wszystkim potrzebom naszych Klientów z Mysłowic, Tychów i innych miast na Śląsku. Damar jest dla Klientów! Nie odwrotnie.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart